Konkurs „Eko – Choinka” rozstrzygnięty.

• 2023-01-05 09:58:12
  • Szkoła podstawowa, Uroczystości

Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą choinkę wykonaną z materiałów ekologicznych. Można było wykorzystać zarówno tworzywa przeznaczone do recyklingu jak i biodegradowalne. W wykonanie prac zaangażowali się uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Konkurs „Eko – Choinka” rozstrzygnięty.

Celem zmagań było kształtowanie świadomości ekologicznej wśród uczniów oraz kultywowanie w ciekawy sposób tradycji bożonarodzeniowej. Pomysłodawczynią i koordynatorem konkursu była Pani Joanna Lewicka.

Do rywalizacji zgłoszono kilkadziesiąt prac, które prezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny. W skład komisji oceniającej eko-choinki wchodzili: sekretarz gminy Gniewino Grzegorz Dziewięcin, dyrektor ZKiW Lucyna Pałubicka, Angelika Brun podinspektor ds. gospodarki odpadami w gminie Gniewino, z ramienia CKiB Elżbieta Malec oraz przedstawiciele grona pedagogicznego, obsługi i administracji szkoły w Gniewinie.

Wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach:

Przedszkole i zerówka:

I miejsce     – „Muminki” opiekun Agnieszka Wołowicz

II miejsce    – „Skrzaty” opiekun Wioletta Minga

III miejsce   – „0a” opiekun Danuta Różańska

Klasy I – IV

I miejsce –   2b wychowawca Magda Ladach

II miejsce –  2a wychowawca Magdalena Pyrzowska

III miejsce – 1b wychowawca Danuta Górkowska

Klasy V – VIII i LO

I miejsce –   5a wychowawca Oksana Calik

II miejsce –  7a wychowawca Jakub Olszowiec

III miejsce – 6a wychowawca Aleksandra Gacek

Nagrodzeni otrzymali plecaki turystyczne oraz paczki ze słodyczami. Partnerem konkursu oraz fundatorem nagród był Urząd Gminy Gniewino.

Konkurs „Eko – Choinka” rozstrzygnięty. zdjecie 0 Konkurs „Eko – Choinka” rozstrzygnięty. zdjecie 1 Konkurs „Eko – Choinka” rozstrzygnięty. zdjecie 2 Konkurs „Eko – Choinka” rozstrzygnięty. zdjecie 3 Konkurs „Eko – Choinka” rozstrzygnięty. zdjecie 4 Konkurs „Eko – Choinka” rozstrzygnięty. zdjecie 5